2020 Yılında Gerçekleşmesi Beklenen Komplo Teorileri

Komplo teorileri insanları üzerinde düşünmeye itiyor. Bazıları bunların gerçek olduğuna inanıyor, bazıları da ‘yok artık’ diyor. İşte insanları üzerinde çokça düşündüren teorilerden bazıları…

1. 5G teknolojisini engellemek için Covid19 üretildi

5G’nin insanın bağışıklık sistemini zayıflatarak, Covid19 virüsünü almasını ve vücut savunmasız bırakıldığından insanın ateşlendiğini söylüyor. (Kaynak : Soner Yalçın, Sözcü Gazetesi)

Çin Mobil Araştırma Enstitüsü (CMRI), yeni nesil kablosuz telefon teknolojisini üretmeyi başardı. Bunun hemen ardından, ABD merkezli medya şirketi grip benzeri ancak kanser gibi öldürücü etkisi bulunan bir hastalığın askeri teknoloji ve biyolojik silah olarak üretilen 5G teknolojisi olduğunu söylediler. Tüm bunlar ifade edildiğinde, henüz tek bir corona virüs vakası bile yoktu.

Kaynak: CMRI

 

2. Dünyanın yönetiminin, savaş ve salgın hastalık yayılması kararının Rockefeller ailesine aittir

Komplo teorisin açıklaması, dünyanın insan nüfusu açısından çok kalabalık olduğu, bu ailenin çıkardıkları virüslerle salgın hastalıkları yaydıkları, savaşlar çıkardıkları teorileri üretilmiştir. Amaçlanan şeyin ise, insan nüfusunun azaltılması olduğu gibi bir komplo ortaya atılmıştır. Ailenin ayrıca dünyanın finansını kontrol ettiği söylenmektedir.

Kaynak:  Rothschild Ailesi

 

3. Armageddon Savaşı’nın çok yakında olacağı söyleniyor

Bu savaşın çok yakında başlayacağını Pepsi’nin logosu söylemektedir. Eski logoyu inceleyince gördüğümüz şey logonun mavi-kırmızı renklerinin dengede olduğudur. Ancak yeni logoya baktığımızda, yeni logoda kırmızı rengin daha ağırlıklı olduğunu görüyoruz.

Pepsi markasının harf açılımlarına bakın; ne diyor? Pay Every Penny For Strong Israel. Vatikan’da gizlenene bir mektuptan bahsediliyor. Bu mektupta Britanya ve Almanya arasında bir savaş çıkarılması gerektiğinden, Komünizmin ve dinsizliğin yayılması planlanmış. Bu şekilde 1. Dünya Savaşı çıkartıldı. 2. Dünya Savaşı’nın da İsrail devletinin kurulması ve Hitler’in felsefesini desteklemek için çıkarıldığı belirtilmiştir. 3. Dünya Savaşı’nın da Müslümanlarla Hristiyanlar arasında çıkarılacağı söyleniyor. Bu savaşın çıkarılması amacı insanların dinden uzaklaşmasıdır, savaş sonrası kalan toprakların da İsrail tarafından kuşatılacağı şeklindedir.

Kaynak : wattpad

 

4. İnsanlığın kaderinin 2019’da Wuhan’da gerçekleşen seminerde belirlendi

Bill Gates’in 2018 yılında yaptığı bir konuşmada, dünyada 6 ay içinde hızla yayılan salgın hastalığın 30 milyon insanın ölümüne neden olacağıdır. Ayrıca konferansta virüsün Çin’den yayılacağı belirtilmiş.

Bill Gates Vakfı, Dünya Ekonomi Forumu, Johns Hopkins Bloomberg Sağlık Okulu, politikacılar, sağlık sektörü ileri gelenlerinin katıldığı New York’taki toplantıda Coronavirüs üzerine bir toplantı yaptılar. Oysaki bu toplantı ilk virüs vakasının gerçekleşmesinden 6 hafta önceydi.

Kaynak : dimitrovtesla

 

5. Koronavirüs biyolojik saldırı olabilir

İran’ın dini lideri Hamaney, Koronavirüs’ün biyolojik saldırı olduğu iddialarını dikkate alıyor. Bu doğrultuda da ‘Sağlık Ve İlaç Karargahı’ kurulması yönünde talimat verdi. Virüsün ilk olarak Çin’de görülmesi, virüsün kaynağının Çin olduğu anlamına gelmemektedir. Bu konuda Çin’e giden ABD ordusundan şüpheleniliyor.

Kaynak : Habertürk Programı

6. Türkiye duyulan gizemli uğultu sesi

14 nisan 2020 yılında yani bundan 2 gün önce Türkiyenin çeşitli illerinde borazan sesine benzer korkutucu ses duyulmuştur. Hatta Twitter da #ugultu etiketi ilk sıralara yerleşti. Çeşitli kaynaklarda paylaşılan videolar hayli dikkat çekici oldu. Bunun üzerine bilim adamları araştırma yapsalar da kesin sonuca ulaşamamışlardır.

Bir hadise göre;“Rasulullah (sav) şöyle buyurdu: Ramazan ayının 15’inde Cuma günü kuşluk vaktinde bir sayha (gökten bir ses) olur. Bu olay Ramazan’ın ilk gününün cumaya denk geldiği ayda olur. Uyuyanı uyandıran bir hidde (çöküş, yıkılış) olur. (Nuaym bin Hammad, Fiten, s.151) Ayrıca bu hadisin devamı için bu kaynaktan bakabilirsiniz.

Hadise ve bu yaşanmış olaylara baktığımızda gerçekten mehdi ve deccalin habercisi olabilir mi ? Siz ne düşünüyorsunuz.

Yine aynı zamanda yapılan araştırmalar bu gelen seslerin bir kargo uçağından geldiğini iddia eden teorileri var. Bir araştırmaya göre özellikle geceleri duyulan seslerin kaynağı hint okyanusunda meydana gelen dev bir yanardağın sismik hareketleri oluşturmasıdır. Sismik hareketler sonucu atmosfere yayılan seslerin dakikalarca duyulması ve atmosferde yayılarak bizlerinde duymasını sağlayabileceği iddia ediliyor.

 

Comments

comments

2 thoughts on “2020 Yılında Gerçekleşmesi Beklenen Komplo Teorileri

  1. Pepsi logosunu da ekleseydiniz keşke yazıya da görebilseydik biz de.

    Komplo teorilerine kulak asmak lâzım bence. İçlerinden muhakkak doğru olanlar ve çıkanlar vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir