Aşırı aktif Üçüncü Göz Belirtileri

Aşırı aktif üçüncü göz çakrası, yoğun psikolojik ve fiziksel acılara neden ola bilir. Ayrıca aşına olmadığınız bir boyuta dair halüsinasyonlar ve vizyonlar da göre bilirsiniz.

Alnımız üzerinden iki kaşının ortasında bulunan epifiz bezine atıfta bulunan bu çakra, gizemler ile dolu ve tartışmalı bir çakradır. Bu çakranın aktif olarak çalışması için çeşitli yöntemlerden bahsedilir. Çeşitli dualar okumak, tılsımlar yapmak, karanlık odada kalmak, vejeteryan yada vegan olarak beslenmek gibi insan vücudunu zorlayan tehlikeli yollardır. Bu yolları yapmak sizin kendi öz iradenize kalmıştır. Seçimler sizindir ve sonuçlarına da katlanacak olan sizlersiniz. Bu çakrayı gerçekten aktif etmek yani iyi bir şekilde çalışması için gerçekten hazır mısınız ?

Aşırı Aktif Olan Üçüncü Göz Çakrasının Belirtileri

Halisünasyonlar ve vizyonlar; gerçeğin kavramını kayıp etmek aşırı aktif üçüncü göz çakrasının en sık görülen işaretlerinden biridir. Her yapı ve tasarımın, akıl ve mantığa meydan okuduğu fantastik bir dünyada sıkışıp kalabilirsiniz. Ayrıca insanları yaratık ve bazı yerleri korkunç belirtilerle görselleştirebilirsiniz. Bu görselleştirmeler kaygı, endişe, sürekli bir dehşet durumu ve duyusal dengesizlik ortaya çıkarır.

Fiziksel Belirtiler; Baş ağrısı, uykusuzluk, mide bulantısı, hafıza kaybı ve ruhsal bozukluklar hepsi aşırı aktif 3.göz çakrası ile ilişkilidir.

Üçüncü Gözünüzü Açmanın Yan Etkileri

Duyusal Aşırı Yük; Üçüncü göz bir kaç yeni manevi boyuta kapı açar. Bazı insanlar için bu manevi alemlerden yer alan bilgilerin tümünü bir kerede işlemek zor ve duyusal aşırı yüklenmeye neden ola bilir. 3.Gözünüzü uyandırmadan önce bunları bilin. Çünkü maneviyat dünyasına girmeye hazır olmayan birine bütün bunlar aşırı gele bilir.

Üçüncü Göz Tıkanıklığı

Üçüncü göz çakrası gerçek ve gerçek üstü arasında ayrım yapmanıza yardımcı olur. En ufak bir anlamda zarar gelen sağlığınız üzerinde ciddi derecede fiziksel ve psikolojik etkilere neden ola bilir. 3.Göz görme, hafıza ve hayal gücünü düzenlemek için epifiz bezi ile birlikte çalışır.

Bu Göz Çakra Tıkanıklığını Bu Basit Adımla Gidere Bilirsiniz; Meditasyon, dua, zikir ve namaz kılın. Bu gibi etkinliklerle kendinizi şımartın. 3.Göz çakranızın tıkanıklıklarını temizlemek için bol bol bunları yapın.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir