DÜNYAMIZI ZİYARET EDEN UZAYLI IRKLARI

Aslında koca evrende yalnız olmadığımızı biliyor ve dünyamızı ziyaret eden uzaylı ırkları hakkında fikirler üretiyoruz. Galaksiler arasında yalnızca tek bir gezegende yaşam olduğuna inanmamayı tercih edenlerin sayısı hiç de az değil. Bu da ortaya çeşitli uzaylı teorileri hakkında araştırmaların yapılmasını koyuyor. Siz de evrende yalnız olmadığımıza inananlardansanız uzaylı ırkları hakkındaki bu yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

1. Sirianlar

Dünyamızı ziyaret eden uzaylı ırkları denildiğinde ilk akla gelen Sirianlardır. Öyle ki bu ırkın canlılarının Mısır’daki piramitleri inşa ettiğine inanların sayısı da oldukça fazladır. Oldukça gelişmiş bir uzaylı ırkı olan Sirianslar, teknolojiyi de ellerinde tutmaktadır.

2. Andromedan

En bilindik uzaylı ırkı olan Andromendanlar, aynı zamanda “cam insanlar” olarak da adlandırılıyor. Filmlerde ve romanlarda tasvir edilen uzaylı türüne en çok benzeyen ırk olan Andormedanlar, mavi yaratıklar olarak da biliniyor.

3. Gri Yaratıklar

Uzaylı ırkları arasında Gri Yaratıklar olarak adlandırılan ırkın da önemli bir yeri bulunuyor. Bu ırka mensup yaratıklar da sürekli dünyayı ziyaret eden filoların başında yer alıyor. Barney ve Betty Hill kaçırma vakasının da bu yaratıklar tarafından yapıldığı düşünülüyor.

4. Yeşil Yaratıklar

Yeşil Yaratıklar adı ile anılan bu uzaylı türü de dünyamızı sık sık ziyaret ettiği düşünülen bir canlı grubudur. Bu canlıların dünyayı yıl içerisinde birden fazla kez ziyaret ettiği düşünülmektedir. En yaygın bilinen tür olan küçük yeşil yaratıklar, genellikle dost canlısı olarak da kabul ediliyor.

5. Sürüngen Türündeki Irklar

Uzaylı teorileri arasında oldukça yaygın olan bir diğer tür de sürüngen yapıya sahip olan yaratıklardır. Öyle ki bu canlıların Amerika yönetiminde de sıklıkla yer aldığı teorileri dile getirilmektedir. Dünya üzerinde hakimiyet kurduklarına inanılan bu ırkın, insan kılığına girdiği de düşünülmektedir. İnanışa göre yalnızca insan kılığında değil sürüngen yaratıkları pek çok şekilde görmemiz de mümkündür.

6. Flatwoods Canavarı Efsanesi

Uzaylıların dünyayı ziyaret ettiği teoriler arasında Flatwoods canavarı belki de en korkunç teorilerden biri. Fotoğrafları dahi olduğu söylenen bu yaratığın evrenin neresinden geldiği konusunda da net bir fikir bulunmuyor. Amerika’da bulunan Flatwoods kasabasında görülen bu yaratığın dev boyutlarında olduğu da söyleniyor.

7. Hopkinsville Gulyabanileri Efsanesi

Dünyamızı ziyaret eden uzaylı ırkları teorileri arasında Hopkinsville gulyabanileri de özel bir yere sahiptir. 1955 yılında ilk kez dünyaya yolculuk ettikleri söylenen bu ırkı göre şahitler de çok fazladır. Yine Amerika’da ortaya çıkmış olan bu ırk 51. Bölge teorilerini de destekler niteliktedir.

8. Kuzeyli Sarışın Irk

Uzaylı teorileri arasında insana en çok benzeyen ırk olan kuzeyli sarışın ırkın Nordik bölgesinde bulunduğu düşünülüyor. Perdeli ayaklara sahip olan bu ırkı, insan ırkından ayıran en net özellikle de budur. Bu uzaylı türü aynı zamanda toplamda 24 adet dişe sahiptir.

 

Comments

comments

2 thoughts on “DÜNYAMIZI ZİYARET EDEN UZAYLI IRKLARI

  1. İlginç bir yazı dizesi olmuş arkadaşım henüz varlıkları bile dünya halkı tarafından teyit edilemeyen açıklanamayan bir canlı türünün ırk ve kökeninin tespiti gerçekten ilgimi çekti içeriğin kaynağını ne kadar doğrudur bilinmez ama tartışmaya açık bir konu olduğunu düşünüyorum …iyi yayınlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir