Düşünce gücü ile metale şekil verilebilir mi Tekniği nedir ?

Düşünce gücünün imajinasyon sayesinde yapabileceklerin sınırı yoktur. Bunlardan biri de metal bükmek yada metale şekil vermek şeklindedir. Genelde metal bükmek veya şekil verenlerin bir çoğu kaşıktan başlıyor. Çoğu kaynakta gördüğümüz kadarıyla bunu hileli yoldan yapıyorlar. Peki hileli yoldan yani bu işin bir numarası var mı ? Elbette var fakat ben size bugün bunu gerçek manada nasıl yapacağınız hakkında bilgi vereceğim. Aynı zamanda size bazı kullanılan hileli yolları anlatacağım. Böylelikle ikisi arasındaki farkı anlayabilirsiniz. İnanç konusunda tüm şüpheleri kaldırırsınız böylelikle.

Öncelikle her parapsikoloji alanında olduğu gibi bunda da rahatlamamız bizim için önemlidir. Ama asıl önemli şey düşünce gücünüzü uygulayacağınız nesne bütünleşmeyi sağlayabilmeniz. Bunu da çoğu kişi yapamıyor. Sebebi de şu yeterince enerjinize ve cisme odaklanamıyorsunuz. O yüzden ilk tekniğe geçmeden önce odak arttırıcı bazı yöntemleri size anlatacağım. Bu yöntemleri geçmeden yapacağınız işlem başarısız olmaya mahkumdur. Ayrıntıya girmeden temel ifadeleri başlıklar halinde toparlayayım.

Odak Arttırıcı Bazı Yöntemler

Negatif düşünceleri atma (rahatlama) : İbadet yapmak, meditasyon yapmak ve ılık bir duş almak sizde daha önceden bulunan negatif düşünceleri atacaktır. Peki bu neden gerekli? Çünkü odaklanmanın en rahat bir biçimde olması için size fayda sağlar. Özellikle duş almanın faydalarından bir tanesi, vücutta biriken statik elektriği dışarı atmasıdır. Statik elektrik negatif düşünceler veya negatif enerji ile eş değerdir. İçimize bir rahatlama ve huzur gelir ya işte kaynağı bu.

*Negatif düşüncelerini atmada bu yöntemi de uygulayabilirsiniz >> Psişik güç egzersizi

Sessizlik : Sessizliğin amacı aslında, kendini dinlemenin bir yoludur. Kendini dinleyerek sorunlar ortadan kalkabilir. Negatif düşüncelerin kaynağı bulunabilir ve telkinler ile bunlar yok edilebilir. Ve ya imkansız olan şeyler bu sayede yapılabilir. Aslında inancınız ile kendinizi dinlemektir. Hiçliği düşünme diye bir kavram vardır. Hiçliği nasıl düşünürsünüz? Sessiz bir ortamda gözlerinizi kapatın ve gözlerinizi kapattığınızda önünüze farklı renklerde oluşan enerji dalgalanması görüyorsanız. Sadece onları izleyin. Ve aklınızdan geçen düşünceleri duymayın. Hiçliği düşünmek işte bu kadar basit. Bu da aynı zamanda odağınızı arttıran bir yöntemdir. Eğer bu konuda takıldığınız bir nokta varsa ayrıntılı olarak anlattığım bu yazıma bakabilirsiniz.

Nokta tekniği : Telekinezi gibi psişik güç yöntemlerinde bu yöntem sıklıkla karşımıza çıkar. Peki etkisi var mı? Elbette var. Şahsen bu yöntemi kullanmıyorum. Bu yöntem haricinde teknikleri uyguluyorum. Ama bazı arkadaşların fayda sağladığını görünce bu konuya da değinmek istedim. Teknik aslında konu başlığı olarak ‘Kapak yöntemi‘ olarak geçer. Nedir bu kapak yöntemi? Kısaca elimize bir kapak alıyoruz. Sonra tam ortasında kalemle çiziyoruz. Nokta işaretliyoruz. Ve sadece o noktaya bakıyoruz. Odağımızı kaybetmemek için. Günlük genelde 15 dakika uygulanan bir yöntem. Bunu aynı şekilde bir kağıdın üzerine nokta işareti çizip yapabilirsiniz. Kısaca sizin hayal gücünüze kalmış bir şey.

Bu gibi uygulamaları tekniğe geçmeden önce yaptığınız takdirde daha olumlu bir sonuç alabilirsiniz. Odak arttırıcı yöntemlere değindikten sonra hileli yöntemi anlatacağım. Aslında kaşık bükmenin veya şekil vermenin aslında bir dizi kimyasal işlev olduğuna şahit olacaksınız.

Kaşık veya Metal Bükmenin Hileli Yolu

Bir çok kaynakta kaşık bükmenin imkansız olduğu ve bunu başaranlarında çoğu hileli yöntemlere başvurduğu yada sadece bir numara olduğu söylenir. Elbette bunların çoğu doğrudur. Hileli yöntemlerle kaşık bükmek ve metale şekil vermek mümkündür. Sadece atladığımız bir dizi kimyasal işlev var. Bunlardan en bilineni ve sihirbazların da kullandığı gallium (galyum) metali. Bu metalin özelliği, insan eli değdiğinde bükülmesi ve suya sokulduğunda erimesi. Yani eğer kaşık büken yada metal bükeni görüyorsanız. Bunu düşünce gücü ile yapıp yapmadığını öğrenmek için ona kaşığı suya sokmayı söyleyin. Böylelikle gerçeği öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu konuyu inanmayanlar için söylüyorum; sadece benden değil, emin olabilmek için farklı kaynaklardan araştırın, özellikle deneyin. Gerçekten oluyor mu diye.

Bu konu hakkında inancımızı sağladığımızı düşünüyorum. Yukarıdaki video ile de galyum metalinin özelliğine şahit olabilirsiniz. Şuradan anlayabilirsiniz. Hileli yoldan kullanılan kaşığın ham maddesi galyum metali.

Metal Bükmenin veya Şekil Vermenin Teknikleri

Gerçek anlamda ve düşünceniz ile tekniklerin bazılarını anlatacağım. Bu tekniklerin bir çoğunu uyguladığımda bende başarılı oldum. O yüzden sizlere yapılabilir teknikleri anlatacağım. Elbette kaşık bükmenin belki de yüzlerce yöntemi var. Uyguladığım ve başarılı olduğum yöntemleri sizler için açıklayacağım. Yöntemleri iyi okuyun ve uygulayın. İlkinde elbet başarıya ulaşamayabilirsiniz. Ama inancınız ve azminiz bir olduktan sonra yapabileceklerinizin bir sınırı yok. Eğer bir de bu yazıyı okuduktan sonra denediniz ve olmadı. Siz yapamıyor ve başaramıyorsanız. Asla başkalarını suçlamayın. Ve onlarında inancını zedelemeyin. Çünkü her kötü enerji bir gün insana döner. Başaramıyor isen suç sendedir. Ruhsal yönde gelişmek oldukça zordur. Belli adımları atman gerekiyor. Eğer bu kısmı anladığınızı varsayarak yönteme geçiyorum.

ISI YÖNTEMİ

Öncelikle rahat bir konuma geçin. Odaklanmanızı arttırın. Sonra elinize metal kaşık alın. Çay kaşığı olsun. Avucunuzun içine çay kaşığını yerleştirin. Diğer elinizin işaret parmağı ile kaşığın orta kısmına dokunun. Elinizin yavaş yavaş ısındığını kor haline gelinceye kadar sıcaklığının arttırdığını hayal edin. Sonra kaşığın sizin avcunuzda yavaş yavaş eridiğini hayal edin. İşaret parmağınız ile kaşığın ortasına hafifçe dokunun bir süre sonra kıpırdamalar hissedeceksiniz. Elinizin ısındığını kaşığı da ısıttığınızı farkedeceksiniz. Bu sadece ilk aşamadır. Daha sonrasında kaşığın yavaş yavaş büküldüğünü göreceksiniz.

HAMUR YÖNTEMİ

Rahat bir konuma geçin. Çay kaşığını elinizdeki herhangi parmağa dengede tutacak bir konumda tutun. Daha sonra kaşığın metalden değilde hamurdan olduğunu hayal edin. Hamurdan bir kaşığın elinizde tuttuğunuzu hayal edin. Asla aklınıza kaşığın metalden olduğu aklınıza gelmesin. Daha sonra hamur olduğu için dengede tuttuğunuz yani orta kısmı haricinde kalan bölgenin eridiğini veya yamulduğunu hayal edin. Bir süre sonra eriyip bükülecektir.

ENGEL YÖNTEMİ

Öncelikle rahat bir konuma geçin. Psiball‘daki gibi elinizde enerjiyi yoğunlaştırın. Elinizde oluşturduğunuz enerjiyi hayali olarak sanki önünüzde bir engel varmış gibi enerji topu engeli oluşturun. Önünüzdeki enerji topunu havada asılı olarak imgeleyin. Yoğun olarak engeli hissedin. Daha sonra elinize bir çay kaşığı alın veya küçük bir bıçak. Nesneyi engele değdirdiğinizde engelin nesneye etki edip onun yamulduğunu hayal edin. Yani enerji engeliniz o kadar güçlü olsun ki metali büksün. Bu işlemi uygularken yoğun manyetik engel hissedeceksiniz. Böylelikle metali bükebilir veya şekil verebilirsiniz.

ÇAKRA YÖNTEMİ

Her zamanki gibi rahat bir konuma geçin. Ve elinize bir bıçak veya çay kaşığı gibi küçük nesne alın. İlk aşama için elbette küçük nesne idealdir. Sonrasında elinize aldığınız nesne ile bütünleşin. Onun sizin parçanız gibi olduğunu hayal edin. ‘Nasıl elimi kolumu hareket ettiriyorsam metalde benim parçam olduğu için onuda istediğim gibi hareket ettiririm’ diye düşünün. Peki bütünleştiğini nasıl anlarsın? Bütünleştiğinde karın çakrası dediğimiz enerji bölgesinde yanma oluşur. Yanma senin nesne ile bütünleştiğini gösterir. Ondan sonra istediğin gibi onu bükebilir veya şekil verebilirsin. Sadece nesneyi nasıl bükeceğini hayal etmen gerekiyor. Bu sayede etkili bir biçimde nesneye şekil verebilirsin.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir