Elektrokinezi Nedir, Nasıl Yapılır ?

Her psişik enerjide olduğu gibi, psişik güç kullanmadan odaklanmak, inanç ve sabır bizim en büyük yapı taşlarımızı oluşturur. Psişik güçlerde aslında en önemli 3 unsur vardır. İnanmak, odaklanmak ve sabretmek. Eğer bu üçünü etkili bir biçimde kullanırsanız telekinezi gibi psişik güçleri yapabileceksiniz. Eğer telekinezi gibi psişik güçlerden şüpheniz varsa bu yazımı okumanızı tavsiye ediyorum. Telekinezi de kullanılan hileli yöntemleri açıkladım. Kanıtlar ve uygulamalar ile buradan ulaşabilirsiniz—>>> Enerji mi? Rüzgar mı?

Öncelikle elektrokinezinin tanımını yapalım. Elektrokinezi, düşünce gücü ile enerjiyi kullanarak, elektrik ile çalışan her şeye etki etmektir.

Bu güç ile neler yapılabilir?

⦁ Işığın gücünü kontrol edebilirsiniz (Fotokinezi) ⦁ Elektronik devreleri düzeltebilir, bozabilirsiniz. (Tabi bunu yapmadan önce iyi bir elektronik bilgisine ihtiyaç vardır.) ⦁ Elektro şok yapabilirsiniz fakat kontrolsüz yapılırsa size zarar verebilir. (Herhangi bir canlıya elektrik gücünüzle etki etme) ⦁ Belirli ölçüde radyo sinyallerini bozabilir, düzeltebilirsiniz. ⦁ Elektronik cihazları çalıştırabilirsiniz. ⦁ Elektrik ile tedavi yapabilirsiniz.

Kısaca bu kinezinin size getirdiği güçler bu şekildedir. Fakat bunları gerçekleştirmek sanıldığı aksine zordur. Çünkü Elektrokinezi diğer psişik güçlere göre daha fazla azim ve zaman gerektirebilir. Aramızda bu yazıyı okuyan yaşıtı küçük olanlar kendilerini şanslı sayabilirler. Çünkü küçük yaşta hayal gücümüz diğerlerine nazaran daha geniş. Bunların en temel sebeplerinden bir tanesi stres veya negatif düşünceler bizi rahatsız etmeyecektir. İnanç kısmı da daha sağlam olacaktır. O yüzden devam edildiği takdirde inanç ve odaklanma da sorun çıkmayacaktır. Aramızda aynı şekilde genç okurlarımız olduğu gibi yaşıtları bizden büyük insanlar da var. Onlarda yapamayacaklarını düşünmesinler. Hepimiz biliyoruz ki kim olursak olalım psişik güç kullanmadan önce rahatlamak ve odaklanmak gerekir.

Eğer odaklamada ve inanç kısmında zorlanıyorsanız. Bu yazımda telekinezi veya benzeri psişik güçleri uygulamadan önce rahatlama yöntemi paylaşmıştım. Buradan ulaşabilir ve doğru uyguladığı takdirde başarıya ulaştığınıza siz bile şaşırabilirsiniz. Ayrıca odaklanma kısmını yapamıyorsanız mutlaka bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum. —>>> Telekinezi yöntemleri

Ayrıca telepati yöntemlerinde anlattığım merdiven yöntemi, sizin odaklamanızı ve iç huzuru sağlamanızda yardımcı olabilir—>>> Telepati Yöntemleri

İç huzuru sağladıysanız, içinizde var olan enerjiyi yükseltmek veya çoğaltmak için aynı şekilde psişik gücü daha etkili bir biçimde kullanmak için benim uyguladığım Enerji egzersizini yapabilirsiniz. Ayrıca enerjinizi Chi gong, Ta Chi gibi egzersizlerle de aktif edebilirsiniz.

Bunlarıda uyguladıysanız size bazı uyguladığım elektrokinezi yöntemlerinden bahsedeyim. Elektrokinezi de temel uygulamaları sizlere göstereceğim. Çünkü bu gücü kullanmak ayrıca tehlikelidir. Sıkı çalışma ve doğru kullanım gerektirir. O yüzden size basit ve etkili bulduğum yöntemlerden birini anlatacağım.

IŞIĞI KONTROL ETMEK (FOTOKİNEZİ)

Rahat bir konuma geçin. Evimiz ofisimiz yada herhangi bir rahat bulunduğumuz yer. Odanın içerisinde lamba olması önemli çünkü lambadaki ışığa yani fotonlara odaklanacaksınız. Şimdi anlatacağım yöntemleri adım adım uygulayın.

⦁ Lambanın enerjisine yani ışığına odaklanın. Bir süre sonra lambanın etrafında kararmalar olduğunu farkedeceksiniz. Sizi korkutmasın devam edin. Eğer gözünüz ağrıdıysa bırakın. ⦁ Lambaya iyice odaklanın ve lambanın içinden geçen enerjiyi hayal edin. Sesini duymaya çalışın. Size verdiği hissi hissetmeye çalışın. O sizin bir parçanızmış gibi hayal edin. Sanki sizin enerjinize bağlı ve siz ona enerji yüklediğinizde yanıyor ışığı. Bunu hayal edin. Eğer hiçbir his hissetmiyorsanız sadece hayal etmeye çalışın. ⦁ Daha sonra Lambanın etrafına karanlık bir enerji kapladığını ve yavaş yavaş söndürdüğünü hayal edin. Ya da sizin enerjinize bağlı olduğunu ve enerjinizi lambaya göre ayarladığınızı ve enerjiniz azaldığında onun da ışık gücünün azaldığını hayal edin. ⦁ Bir süre sonra ışığın enerjisinde azalmalar olduğunu veya söndüğünü farkedeceksiniz.

Her psişik güçte olduğu gibi elektrokinezide de ilk seferinde olmuyorsa tekrar tekrar deneyin. Kısaca yapana kadar uğraşın vazgeçmeyin. İnancınızdan hiçbir şekilde ödün vermeyin. Ayrıca bu anlattıklarım size zor veya anlaşılmaz geldiyse diğer kaynaklardan da araştırmanızı öneriyorum. Bende önceden sizler gibi bu gücün varlığına şüpheci bakıyordum. Uzun araştırmalarım ve uygulamalarım sonucunda kendi deneyimleri paylaştım. Ve gerçekten inanmış olduğum ve uygulamış olduğum kaynakları araştırdım ve sizler için sundum. Kaynaklarda adım adım telekinezi uygulamalarından bahsediliyor. Ve uygulamalar ağırlık olarak video, görsel bir biçimde.

Bugün sizlere elektrokinezi tekniklerinden sadece 1 tanesini anlattım. Elektrokinezi zor bir uygulama olduğu için aralarında en basit olan fotokinezi yönteminde bahsettim. Ama bir süre sonra bu konuya ek olarak diğer insanların hangi teknikler kullandığını anlatacağım. Takipte kalın tüm soru ve önerileriniz için aşağıya yorum bırakabilir ve sosyal medya hesaplarımdan beni takip edebilirsiniz 🙂

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir