Enerji Mi ? Rüzgar Mı ?

Biliyorsunuz ki parapsikolojiye inanan ve şüpheci kişiler var. Bunlar hakkında da aynı şekilde yalan olduğunu iddia etmiş ve bunu sağlam kanıtlara bağlayan, bir çok yazı ve videolar var. Tabi ki psişik güçlerinde hileli olan yolları var. Ama bugün sizlere bu konulara şüpheci davranan arkadaşlara kanıtlanabilir yazı hazırladım. Biraz sonra anlatacağım yöntemleri uygulayın ve aradaki farkı anlamaya çalışın. Aynı zamanda psiball, psiwhell gibi bir çok psişik deneyin de hileli yollarını anlatacağım. Arada farkı bizzat görün ve deneyin diye. Bu konulara şüpheci davrananlar bu yöntemleri mutlaka uygulasınlar.

Parapsikoloji alanına giren birçok psişik deneyi kullanmadan önce inanç gereklidir. İnancı sarsan bir çok etken vardır. Bunlardan biri rüzgar. Özellikle psiball deneylerinde olduğu gibi cisme uygulanan kuvvet genelde rüzgar sanılıyor. Rüzgar ile yapılacak bir deney olsa niye enerjimizi kullanalım ki. O zaman direk rüzgarı kullanır ve psişik güç denen bir şey olmazdı. Aramızda bu konulara gerçekten ilgili ve inanan aynı zamanda bunu fiziksel yasalara bağdaştırıp inanmayan çok. Tabiki bazı maddenin fiziksel ve kimyasal özellikleri ile psişik deneylere benzer bir deney yapılabilir.

Öncelikle yazı içinde kullanılan bazı terimler vardır. Bu terimleri bilmeyenler olabilir. Terimleri birer birer açıklıyorum. Eğer bu terimleri biliyorsanız. Bu kısmı es geçebilirsiniz.

Psiball : Düz bir zemine koyulan nesneyi uzaktan rüzgar etki etmeyecek bir biçimde enerjiyi kağıda fırlatıp, hareket etmesini veya düşürmeyi sağlar.

PsiWhell : Düz bir zemine silgi üzerine batırılan iğnenin üzerine kare biçiminde kağıdı koyarak, düşünce ile hareket etmesini yani kendi etrafında dönmesini sağlamaktır.

Levitasyon: Cisimleri düşünce gücü ile uçurma veya kendini uçurma.

PSİŞİK GÜÇ HİLELİ YÖNTEMLER

PsiWheel Sistemi

Örnek 1 : öncelikle her zamanki gibi psiwhell sistemini kurun. Daha sonra ellerinizi sıcak suyun içine sokun. Biraz bekletin. Daha sonra elinizi psiwheel sistemin altına yerleştirin. Farkedeceksiniz ki kağıt kendi etrafında dönmeye başlayacak. Bunu evinizde rahatlıkla deneyebilirsiniz. Peki kağıt neden ve nasıl dönüyor?

Cevap 1: Sıcak buhar her zaman yukarıya doğru yükselir. Yani elinizdeki sıcak buhar hafif olan kağıda etki ediyor ve dönmesini sağlıyor. Bunu siz değil fiziksel yasalar yapıyor.

Örnek 2 : Psiwheel sistemini Cam fanus içine veya kavanozun içine yerleştirin. Rüzgarın etki etmediğini kontrol etmek için isterseniz kurutma makinesi ile cam fanusun etrafında gezdirin. Rüzgarın etki etmediğini gördüğünüzde yanınıza bir yün iplik alın. PsiWheel sistemindeki kağıt normal kağıt değilde alüminyum folyo kağıdı olsun. Daha sonra yün ile cam fanusun yüzeyine yünü sürtün. Daha sonra elinizi yaklaştırdığınızda farkedeksiniz elinizi hangi yöne çevirirseniz çevirin o yöne doğru hareket edecektir. Peki kağıt nasıl dönüyor?

Cevap 2 : Cam, yün ve alüminyum folyo birbirine negatif veya pozitif elektrik yükleyerek etkileşime geçer. O yüzden rüzgarın hiç bir önemi yoktur. Sadece elektriklenme gerçekleşir ve sistem döner.

Örnek 3 : PsiWheel sistemi kurun. Sakin ve sessiz ortama geçin. Rüzgarın etki etmemesi için pencereleri kapatın. Sisteme yakın durun ve elinizi yaklaştırın. Ama eliniz hareket etmesin. Bazı zamanlar kağıdın kendi etrafında döndüğünü farkedeceksiniz. Peki bu nasıl oluyor? Yoksa bilmediğiniz bir güç mü etki ediyor?

Cevap 3 : Siz sistemi kurmadan tüm hava şartlarını sağladınız fakat hareket etmemesi gerekirken hareket etti. Bunun kaynağı sizin nefes alışverişiniz olabilir. Cisme yakın durduğunuzda nefes alışverişlerindeki rüzgar hafif olan nesneye zaten etki edecektir.

PsiBall Sistemi

Psiball sistemini kurun ve yakından elinizle enerjinizi atın. Fakettiğinizde enerji ile değil rüzgar ile düşecektir. Peki bunu nasıl anlayacağız? Aşağıda detaylı olarak bu konuya yer vereceğim.

Levitasyon

İnternette ve çeşitli kaynaklarda, hem görsel hemde yazı olarak detaylı araştırma yaptım. Özellikle youtube’da bir çok levitasyon videoları hileli ama bazıları var ki tartışılır. Yani bu tartışılan kısmı değil de hileli olan videoların yollarını anlatacağım.

Kağıt uçurma: Öncelikle avucunuzun içine kağıt alın. Sonra görünmez ip ile kağıdı belli noktalardan bantla yapıştırın. Aynı şekilde ipin bir kısmınızı ağzınızla tutun. İp ile birlikte uçurun. Önünüze kamera koyun ve o anı çekin. Fark edeceksiniz videoyu kaydedip izlediğinizde sanki kağıdı uçuruyormuş gibi görünecek ve insanlar buna inanacaktır.

Yani bu şekilde uygulanan yöntem psişik güç değil, aksine fiziksel yasalardır. Bunun gibi bir çok yöntem örnek olarak verilebilir. Biz algı olarak fiziksel dünyaya hakim olduğumuzdan dolayı bu gibi şeylere inanmakta zorlanabiliriz. Bu gayet normaldir. Peki bu olayı kavradıktan sonra inanmak için gerçek enerjimizi nasıl kullanabiliriz?

Mutlaka psişik güç uygulamadan önce enerji egzersizi veya derin rahatlamaya ihtiyacımız var. Eğer bunları bir şekilde yapabildiysek. İkinci önemli mesele inanmak ve odaklanmak. Aslında ilk önce olan şey inanmak ama psişik gücün daha etkili kılınması için iç huzurun sağlanması şart. Eğer bunlar bende var diyorsanız. Öncelikle psişik güç uygulamadan rüzgar etki ediyor mu? etmiyor mu? Şüpheci davrandığınız tüm yöntemleri yapın. Cisim ile mesafenizi arttırarak uzağa geçin. Oradan rüzgar ile cisme etki edin enerji kullanmadan. İsterseniz kurutma makinesi ile de deneyin. Yeter ki rüzgar hiçbir şekilde etki etmesin ve bunu yapacağınıza inanın.

Bir çok hileli yöntemde şunu farkettiğinizi düşünüyorum. Her uygulamada yakın bir konumda olma durumu var. Yani cisme bir şekilde yakın olduğunuzda hileli yollar kullanılabiliyor. Siz bunu uzaktan yapın. Kendinizin buna inanması için bu gereklidir. Psişik uygulamaları yaparken sadece kendi gücünüzü kullanın. Eğer aramızda henüz psişik uygulama bilmeyen varsa bu linkten bakabilir—->>>> Telekinezi Gerçek mi?

Bu konular ile ilgili hala içinizde şüphe varsa, sadece bu kaynaktan değil bir çok kaynaklardan araştırma yapın. Sadece türkçe kaynaklardan yetinmeyin. Aklınıza gelebilecek tüm kaynaklardan araştırma yapın. Ben de önceden sizin gibi şüpheciydim. Ama sonra bir çok deneyin ardından tecrübe edip başardığım yöntemleri sizler için açıkladım. Güvendiğim Uluslar arası Telekinezi kaynaklarına ulaşmak istersen buradan bakabilirsin—->>>> Telekinezi Faydalı linkler

Ayrıca bu inanma konusu ile ilgili bir arkadaşımız video yapmış. Dileyen izleyebilir ve fikir edinebilir.

Algı değiştirme hakkında video:

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir