Gördüğünüz Rüyaları Asla Göz Ardı Etmeyin!

Bazen, uzun bir süredir görmediğimiz kişileri rüya esnasında görürüz ve ertesi gün bu kişiler bizimle iletişime geçebilirler. Rüya dünyasındaki bunun gibi deneyimler, bilinçaltının psişik gücünü ortaya çıkarmaktadır.

Farklı Psişik Rüya Türleri

Psişik rüyalar sayısız farklı şekillerde ortaya çıkar ve onları yorumlamak size kalmıştır. Rüyaları yorumlanması o kadar önemlidir ki, sadece astral düzlemden gelen mesajları başarılı bir şekilde anlarsak bilinçaltımız, psişik rüyaların potansiyelini tamamen açığa çıkara bilir.

Psişik Rüyalar

Durugörü Rüyaları

Bunlar, gerçek hayatta olan bir şeyi rüyanızda gördüğünüz zamandır.
Örneğin, rüyanızda bir uçak kazası görürsünüz, ertesi gün veya o hafta içersinde gerçek bir uçak kazası olduğunu öğrenirsiniz.

Bu gibi durumlarda, durugörü rüyaları astral düzlemde siz uyurken gerçek dünyada olan bir şey hakkında bir mesaj almayı içerir. Bazı insanlar bir depremin kaos ve trajedisini rüyasında görür ve hatırlar. Daha sonra dünyanın diğer tarafında bir deprem olduğunu öğrenir. Bu tür vizyonlar, bir çoğumuzda doğuştan gelen psişik potansiyeli kanıtlar.

Öngörülü Rüyalar

Bu rüyalar gelecekte olabilecek bir şeyin habercisidir. Olaylar doğada olumlu veya olumsuz olabilir.

Birinin ölümü veya yaklaşan bir düğünü görme vizyonunuz olduğunda, bu kehanet dolu bir rüyadır.

Öngörülü rüyalar yoğunluğa göre değişir ve bazı insanlar onlara diğerlerinden daha duyarlıdır. Yaşamları boyunca düzenli olarak öngörülü rüyalar yaşayan birçok insan onlara alışır ve titiz bir şekilde ‘Evet, bunu daha önce rüyamda gördüm’ der. Diğer insanlar için, öngörü rüyaları rahatsız edicidir. Nadiren veya hiç öngörü rüyası yaşamayan insanlar için, genellikle ilkleri ani bir ölüm ya da kaza gibi trajik bir olayın önceden uyarılmasıdır. Bu olaylar genellikle ilk rüyadan sonra hızla geçer. Bu korkunç bir deneyim ola bilir. Ancak, astral düzlem size bir amaç için mesaj sunar, kişi ile bağlantı kurmak ve etrafındaki insanları desteklemek ola bilir.

Duruişiti Rüyalar

Duruişiti rüyalarını, çoğu zaman bir mesaj ileten, çok farklı olan bir ses veya belirli bir ses ile göre bilirsiniz.

Telepatik Rüyalar

Bunlar, genellikle çok yakın olan iki kişi arasında bir mesaj, fikir veya duygu taşıyan vizyonlardır. Kişi, ilgili diğer kişi ile rüya içeriğini paylaşır ve her ikisi de rüya yoluyla telepatik iletişim olduğunu fark ettiğinde rüya doğrulana bilir. Bazen, uykudayken de rüya halinde olan diğer insanlarla bağlantı kurabilir, hayatlarımız, düşüncelerimiz ve hislerimiz hakkında bilgi paylaşa biliriz. Bir rüyada tanıdığınız biriyle karşılaşırsanız ve ondan sağlık durumu veya duygusal refahı hakkında bilgi alırsanız, ertesi gün rüyanızda gördüğünüz her şeyin doğru olup olmadığını öğrenmek için tanıdığınız kişi ile iletişime geçip rüyanızı doğruladığınızda telepatik bir rüyaya sahip olduğunuzu bilirsiniz.

Telepatik rüyalar, astral düzlemde düşüncelerini ve duygularını size yansıtan hayatımızdaki kişilerle bağlantı kurmak için psişik alemden gelen bir mesajdır.

Karşılıklı Rüyalar

Bunlar, iki veya daha fazla insanın aynı rüyayı aynı anda veya aynı gece gördüğü zaman ortaya çıkar. Bunlar genellikle yakın olan insanlar arasında olur.

Uyarı Rüyaları

Adından da anlaşılacağı gibi, gelecekte olacak kötü bir şey hakkında rüya gördüğünüzde aldığınız mesajlar uyarı rüyalarıdır. Tabii ki, gerçek hayatta gerçekleşmediği sürece, bunun bir uyarı rüyası olduğunu bilmenin bir yolu yoktur.

Rüyalarınızı takip etmek

Tüm bu psişik vizyonları takip etmek zor olabilir, ancak herkesin pratikle yapmayı öğrenebileceği bir şeydir. Henüz yapmadıysanız öncelikle rüyalarınızı hatırlaya bilmeniz gerekir.

Rüyanızı hatırlamanın en önemli unsuru tutarlı ve sürekli olarak bir günlük tutmaktır. Rüyalarınızı yazmak iki şeyi gerçekleştirir. İlk olarak, rüyalarınızı daha iyi hatırlamak için zihninizi eğitir. İkincisi size gelecekte psişik rüyaların içeriğini doğrulamak için kullana bileceğiniz bir kayıt verir. Rüyalarınızdaki desenleri görmeyi öğreneceksiniz ve zamanla rüyalarınızı manipüle etmeyi bile öğrenebilirsiniz.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir