Göz Perdesini Kaldırma Zikiri Duası

Göz perdesini kaldırmak isteyen arkadaşlar 21 gün her gece nahis bir saatte tek başına olmak şartıyla bu vereceğim zikri çeksinler. Çektiği zaman zarfi boyunca gördüklerini kimseye söylemesinler. Asla sonradan vazgecmesinler. Bunu yapacak kişi asla şer işi aklına sokmasın. Yoksa sufli varlıkların oyuncağı oluverir. Bu zikir birçok kez denenmiş sahih bir zikirdir. Zikir tamamen manevi alemdeki kapıları aralar ve sizin göz perdenizin 1.kadamesini açar. Bu zikiri 1000 defadan fazla çekenin kesinlikle göz perdesi açılır. Birçok kez test edilmişdir.

Bu Zikri Çekmeye Çalışan Ve Bırakan Kişilerin Başlarına Gelenler; Bu zikri 21 gün boyunca yapıp niyeti şere davet çıkarmak olanların ne hazin sonları olmuştur. O yüzden siz siz olun kesinlikle define, fal, büyü gibi işler için bu zikri çekmeyin helak olursunuz.

Göz perdesi kalkarsa ne olur? (Epifiz Bezi)

Göz perdesinin kalkma süreci insanın kulağına gaipten sesler gelmesiyle ve kulak çınlaması ile başlayacaktır. Kesinlikle ve kesinlikle buna başlamadan önce zikir ve dua ile korunmanız gerekir. (Örneğin ayetulkursi, nas, felak surelerininin her birini okuya bilirsiniz).

Varlıkların vereceği karşılık hususuna gelirsek dirençsiz insanlar buna katlanamayacaktır. Kötü yani ise pes etmenizden sonra onların hükmü altına girecek olmanızdır. İnsanların çoğu hevesli bir şekilde kaldırmaya çalışırken bir anda akli dengesini yitirdiği gözlenmektedir. Bu süreç zarfında iyi karar verilmeli yapılmaya başlanan zikir asla yarıda bırakılmamalıdır. Aksi taktirde varlıkların size hüküm sürmesi kaçınılmaz olacaktır.

Bu süreçte kesinlikle dirayetli ve azimli olmak icap eder. Aksine bu yolun sonu kaos ve akli dengesizlik olacağı şüphesizdir. Göz perdesini kaldırmanın en iyi yolu zikirden geçer. Aksi taktirde varlıkların size musallat olmaları kaçınılmazdır.

O yüzden kesinlikle korunmasız bu denemeye girmenizi tavsiye etmem. İnsanoğlunun başına ne gelirse meraktan gelir ve ya nefsi dünyevi arzularından. Birçok insan göz perdesini kaldırmayı deneme sonucunda büyük badireler ve akli dengesini yitirdiği gözlenmiştir.

Uyurgezerlik problemleri yaşanacak ve sizi izleyen hep birileri olacaktır. Uyku problemleri sık bir şekilde yaşanacaktır. Ve arkanızda birini olduğunu hissedeceksiniz. Kesinlikle korkmadan arkanızı dönün. Korkmanız onları 1 adım daha ileriye götürecek. Ve sizin aciz birisi olduğunuzu düşündüreceklerdir. Bunun için rahat davranmaya çalışın. Davranamıyorsanız bile öyle hissettirmeniz icap eder karşı tarafa.

Bu süreçte aynalar ile pek içli dışlı olmayın. Aynalar sizleri korkutmasına olanak sağlayacaktır. Ayetel kursi, nas, felak surelerini okumak size olan zararlarını ve korkutma çabalarını yitirmelerini sağlayacaktır.

Çığlık atmanız ve ürpermeniz onların işine gelecek sizleri aciz duruma düşürmeye bir adım daha yaklaşacaktır. Onların o sıradaki tek amacı sizleri korkutmak ve bu yoldan döndürmek olacaktır. Çünkü kendilerini gözleyen birinin olmasını kimse istemez.

Göz perdesi kaldırma evresi tamamen sabırlı ve dirençli olmanız gerektiğini anlamışsınızdır diye düşünüyorum. Bu sebeple denemeden önce milyon defa düşünmeli her ihtimal göz önünde bulundurmalı ve kesinlikle sabırlı ve dirençli olmalısınız.

Unutma ki göz perden kalktığında artık onları görebilecek ve işitebileceksin. Tuvalette, mutfakta, dışarıda lokantada, başka bir eve gittiğinde onları da göreceksin. Banyoda seni izlediklerinde tuhaf duygulara girecek ve bu yaptığından pişman ola bilirsin.

Zikiri çekme usülü gece 1000 defayı geçecek bir şekilde çekilmesidir. Zikir çekilirken odada yalnız olmalısınız.

Günlük çekilecek zikir; “İnnallahe kane semiy an basıyra alemin Müheymin.” (Allahım göz basiretimi nurunla doldur)

Bu zikri çekmeye başladıktan sonra gördüklerinizi kimseyle paylaşmayın.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir