Hidrokinezi Nedir En basit tekniği nasıldır ?

Her psişik güçte olduğu gibi bunda da odaklanmak ve bütünleşmek gerekiyor. Bunun içinde bazı aşamalar vardır. Bu aşamaları geçtiğiniz takdirde sizde suya hükmedebileceksiniz. Suya hükmetmek yani hidrokinezi, düşünce gücü ile suya hükmetmektir. Ama suya hükmetme diğer psişik güçlere nazaran daha zor. Diğer telekinezi uygulamalarında hareket ettireceğiniz veya şekil vereceğiniz nesneye odaklanırken, su da ise sadece suya odaklanmanız ve suyu hareketi ile nesneye etki etmek şeklinde olmaktadır. Yani bundan önce yoğun meditasyon ve bütünleşmek gerekir. O yüzden eğer sabrınız ve inancınız yoksa hidrokinezi uygulamalarını es geçebilirsiniz.

Bugün sizlere hidrokinezi tekniklerini ve bununla yapılabilecek güçlerden bahsedeceğim. Tabi ki bu gücü aktif halde kullanmadan önce suyu iyi tanımamız gerekiyor. Suyun kimyasal yada fiziksel özelliklerini anlatmayacağım. Kısaca suyun ne hissettirdiğini odaklanmanızı anlatacağım. Her şeyden önce hidrokinezi diğer kinezilere göre daha zor olduğunu unutmayın.

Ön Hazırlık

Her psişik güç öncesi mutlaka ön hazırlık gereklidir. Niçin ön hazırlık gerekli? Çünkü biz insanoğlu olarak her gün farklı konular ve streslerle başa çıkmak zorunda kalıyoruz. Bu da toplum olduğumuz gerçeğini yansıtıyor. Ve gerçeklikten ister istemez uzaklaşıyoruz. Bizim için gerçek görebildiğimiz şeylerle sınırlı kalıyor. Hayal gücümüz kendi gerçekliğimizde yok olup gidiyor. O yüzden kendi gerçekliğimizi bir kenara bırakıp, hayal gücümüzü çalıştırmamız gerekiyor.

Tabi ki her psişik güçlere karşı bilmeyenler yada yapamayanlar size karşı çıkacaktır. Ya da size imkansız olduğunu söyleceklerdir. Onları dinleyeceğinize kendinizi dinleyin. İşte aslında herkes gibi düşündüğümüz için kendimiz olamıyorum. Ve böylesine büyük nimetten kaçıyoruz. Genelde şöyle bir durumla karşı karşıya gelirsiniz. ‘Yapamayacaksın! delimisin sen!, uğraşma boş şeylerle ‘ gibi bu uygulamadan sizi sürekli alıkoyacaklardır. Ve bu hayatımızda olması gerekiyor. Çünkü evrenin kuruluşu bu şekilde.

Ben bu durumu Ying yang teorisine benzetiyorum. En sevdiğim ve bu durumu anlatacak sözde şu şekilde : ”Her iyinin içinde bir kötü, her kötünün içinde de bir iyi, hepsi birbiri arasında dengededir.” Yani her zaman iyi de olacak kötü de olacak. Ama seçimler size ait, başkasına değil. O yüzden ön hazırlığın gerçekten gerekli olduğunu düşünüyorum. Ve inancın ne kadar üstün olduğunu düşünüyorum. Ve bunun gibi psişik güçleri bir yaratan tarafından verildiğini unutmayın. Tekrardan söylüyorum, ilgisi olmayan asla psişik güçlere yönelmesin. Sadece kendini bu alana gerçekten veren insanlar yönelsin. Çünkü gerçekten ilk başlarda inancınızı yitirmenize sebep oluyor. İster istemez çevrenizde etki ediyor. En son olarak şunu söyleyebilirim; anlattığım teknikler her insanın yapabileceği temel seviyelerdir. İleri teknikler değildir. İleri tekniklere değinmek istemiyorum. Sadece herkesin inandığı ve sabır gösterdiği takdirde yapabileceği şeyler bunlar…

Şimdi sizi daha fazla sıkmadan hidrokinezide en önemli olan su elementi ile nasıl bütünleşeceğini anlatacağım. Başlamadan önce bunu burçlar ile lütfen karıştırmayın. Burçlar sizi seçemez siz onları seçersiniz. O yüzden suya yakın olup olmadığınızı kendiniz seçersiniz.

SU İLE NASIL BÜTÜNLEŞİLİR?

Su ile bütünleşmek aslında sadece hayal gücü yani imajinasyon. Ama bunu yapamayanlar için bazı teknikler ve yöntemlerden bahsedeceğim. Bu yöntemleri uygulamak zorunda değilsiniz. Sadece temel uygulamayı kavramanız yeterlidir. Sizde kendinize göre su ile bütünleşmenin yöntemini belirleyebilirsiniz.

Teknik

 • Rahat bir konuma geçin. Bağdaş kurabilir veya sırt üstü uzanabilirsiniz. Ama temel olarak sırtınız daima dik olsun. Etkili odaklanmak için gereklidir.
 • Gözlerinizi kapatın ve hiç bir şey düşünmeyin. Sadece sessizliği dinleyin sadece 1 yada 2 dakika.
 • Daha sonra suyu hayal edin. Göl, deniz, ırmak yada sadece küçük kaptaki su olabilir.
 • Suyun hissine odaklanın, size ne hissettirdiği, soğuk mu sıcak mı, ne kadar akışkan gibi. Ama sadece suyu hayal etmeniz gerekiyor. Örneğin denizi hayal ederken balıkları düşünmeyin. Sadece içindeki suyu.
 • Sonra suyun enerjisinin senin enerjin ile bütünleştiğini ve onunla bir olduğunu hayal edin.
 • Daha sonra gözlerinizi açın.

Teknik işte bu kadardı. Eğer suyu hayal etme de zorlandıysanız, aşağıdaki videolardan herhangi birini dinleyerek suyu hayal edebilirsiniz.

SU SESİ

YAĞMUR SESİ

Şimdi henüz denemediğim ama araştırdığım tekniklerden ikisini sizlerle paylaşacağım. Umarım hepimiz başarılı olur ve iyi insanlar oluruz. Araştırdığım kadarıyla aralarında en basit bulduğum iki yöntem var. Şimdi o yöntemlere geçelim. Ayrıca aramızda hidrokineziyi yapanlar varsa yorum kısmına mutlaka yazsın 🙂 Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Ama elbette doğru bilgi 🙂

HİDROKİNEZİ TEKNİKLERİ

YÜZDÜRME YÖNTEMİ

 • Küçük bir kaba su koyun, bardak olabilir ama il sefer için şeffaf olmasına özen gösterin.
 • Su kabın üzerine kağıt gibi suda batmayacak nesne koyun yada plastik bir kapak. Hafif ve suda batmaması yeterlidir.
 • Sonra suyun üzerindeki nesneye değil, suya odaklanın. Su ile bütünleşin. Yukarıda bahsettiğim bütünleşme yöntemi ile aynı şekilde.
 • Daha sonra suyun kapağı hareket ettirdiğin ve nesneyi yüzdürdüğünü hayal edin. Unutmayın nesneyi hareket ettirmiyorsunuz! Sadece suyu hareket ettiriyorsunuz.
 • Daha sonra nesnenin hareket ettiğini gözlemleyebilirsiniz.

Bu uygulamayı ilk seferinde olması neredeyse zordur. Çünkü su ile bütünleşmek zordur. Fakat bunu yapabilenler yani su ile bağı güçlü olanlar daha çabuk yapacaktır. Onun için sabır önemli bir yapı taşı.

Ayrıca başka yerde bulamayacağınız psişik gücü egzersizini de mutlaka okuyun. Egzersizi uyguladığınız takdirde psişik gücünüz arttığına şahit olacaksınız. Buradan ulaşabilirsiniz.

GİRDAP YÖNTEMİ

 • Öncelikle bir kap dolusu su alın.
 • Daha sonra sadece suya odaklanın ve bütünleşin
 • Hayalinizde suyun kendi etrafında döndüğünü ve yavaş yavaş girdap halini aldığını hayal edin.
 • Bunu hayal ederken enerjinizi serbest bırakın ve asla kendinizi sıkmayın.
 • Daha sonra yavaş yavaş sudaki hareketliliği gözlemleyin.
 • Kendi etrafında döndüğünü gördükten sonra suyun gücünü arttırın.
 • Böylelikle girdap halini aldığını göreceksiniz.

Teknikler işte bu kadardı. Hidrokinezi de uygulanan en basit teknikleri anlattım. Unutmayın uygulamalarda sabır ve inanç en önemli araçlarınız olsun. Ve asla kendinizi sıkmayın. Enerjinizi daima serbest bırakın. .

Deneyimlerinizi paylaşmayı unutmayın, sağlıcakla kalın 🙂

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir