Kulak Çınlaması Psişik Uyanışın Duruişiti Belirtisidir

Birçok ses duyarız ve bazı sesleri anlamlandırmak için çok uğraşırız. Bu seslerin kaynağını bilmek herkes gibi bizim içinde zordur. Herşeyden önce sakin kalmalı bunun altında yatan sebepleri araştırmalıyız. Kısaca herşeyin çözümü içimizde saklı.

Kulaklarınızdaki çınlama için iki temel sebep olabilir. Ya sağlık kontrolüne ihtiyacınız olduğu için ya da hayatınızın değişeceğine dair ruhsal bir uyanışa geçtiğinizin işaretidir. Bir (kulak, boğaz, burun) uzmanı size kulaklarınızın herhangi bir probleminin olmadığını söylüyorsa, ilk öngörüsünün doğru olma ihtimali oldukça yüksektir. Zaten ruhsal olarak uyanık olan insanlar, bunun ruhsal bir sinyal olduğunu bilirler. Duyduğunuz çınlamalar, durumunuz bağlı olarak bir ve ya iki kulakta mevcut ola bilir. Psişik yeteneklerinizle övünmeye başladığınızda en sık görülen semptomdur.

Duruişiti duyulmamış olanı duyma yeteneğidir. Kişi ruh dünyasından ruhları ve diğer sesleri dinleye bilir. Bu yetenek geliştirildiğinde bir kişi fiziksel dünyamızı manevi dünyadan ayıran ince perdeden sesleri duyabilir. Kulak çınlaması duruişiti güçlerinizin ilk işareti ola bilir. Çünkü ilk aşamalarda örtü kaldırılır. Ancak beyin ses dalgalarını yorumlayamaz. Bu yüzden sesler uğultu gibi gelir. Bir arı vızıltısını duymakla aynı şey ama ne söylendiği konusunda hiçbir şey anlayamayız. Bu çınlamaların duyulabilir sözcüklere dönüştürmek için gerekli olan ilk şey durumun anlaşılmasıdır. Bu çınlamayı çözmek için kendinize güvenmelisiniz. Duruişiti yeteneklerinizi geliştirmek için çalışırken işitme sıklığınızı uğultulu seslerle ayarlamaya başlayın. Her ikisininde frekansları eşleştiğinde kuşkusuz mesajı duyacaksınız. Duymaya başladığınızda bu çınlamalar neler olup bittiğini anlamada çok önemli bir rol oynayacaktır.

Peki kulağımız çınladığında ne yapmalıyız?

Kulaklarınızda bir çınlama duyarsanız kontrolünüzde olmadığını bilirsiniz. Fakat bu senaryoda ne yapılacağı sorusu ortaya çıkar. Kulağınız sürekli olarak vızıldadığında günlük hayatınıza odaklanmak zordur. Zihniniz doğru bir şekilde çalışmanıza izin vermez ve tekrar-tekrar sese doğru yönelir. Burada yapılıcak en iyi şey titreşime odaklanmaktır. Ne zaman duyduğunuzu gözlemlemeye çalışın. Sesin kalıplarını anlamanıza yardımcı olacaktır. Zaman geçtikçe sesi durumla ilişkilendirebileceksiniz ve güçleriniz tam olarak geliştiğinde gelen mesajları tam olarak önünde duran bir kişiyle iletişim kuruyormuşsunuz gibi alacaksınız.

Göz Perdesini Kaldırmak İstiyorsan Bu Yazıyı Oku

 

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir