Öğretmen Evi

Öğretmen Evi (Halil Öğretmen)

Öncelikle yüzünü bile görmediğimiz Halil öğretmene bizleri böyle bir grupta buluşturduğu için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Halil Öğretmenimizin düşünceli olması, insan sevgisi, insanlara yaklaşımı, en önemlisi de saygı her şeydir ideolojisi bizleri bir araya topladı. 06.07.2019 tarihinde kurulan öğretmen evi grubumuz katılımcılarına açık bir platformdur. Kısa zamanda 8000 aktif üyeye ulaşmıştır. Bunun için emek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Benimde üyesi olduğum ticari olmamakla birlikte misyonuna uygun olarak öğretmen arkadaşlarımızın güzel, eğlenceli kaliteli ve samimi zaman geçirdiği sıcak bir ortamdır.

Grubumuzdaki etkinlikle birbirinden güzel yarışmalar ve daha fazlası için hepiniz grubumuza davetlisiniz.

GRUBUMUZA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞA BİLİRSİNİZ.

Ayrıca bu grup son zamanlarda en iyi kabul edilen mizah, bilgi ve tartışma grubudur. Tüm sıkıntılarınızı sorunlarınızı kısa sürede çözebileceğiniz aile ortamında bir facebook grubudur. Bu yere ilk geldiğimde bu kadar bilgileneceğim aklıma bile gelmezdi. Herkes çok sevecen ve sıcak karşıladı beni.

Neden Bu Grup Ne Özelliği Var ?

Grup üyelerinin çoğunluğu memur, öğretmen kesminden oluşuyor. Bu da bilgiyi sürekli güncelleyen insanlar için vazgeçilmez kaynaklardan bir tanesi. Bu grup sayesinde gündemi takip edebilir, eğlenceli ortamına sizde girebilirsiniz. Ayrıca hemen hemen her gün sohbet tarzında post paylaşıyorlar. Eğer blog yazarı iseniz benim gibi faydalı olacak içerikleri de paylaşabilirsiniz. Destek çıkmaları beni oldukça şaşırtmıştı. Diğer blog grupları gibi linkini atıp kimsenin yazmaması değil bizzat okunduğunu hissediyor insan.

Hayalllerinden vazgeçmemeyi öğretiyor. Dimdik ayakta durabilmeyi, zorlukta kolaylaşacağını, boşlukta doluluğa, yoklukta bolluğa erişebileceğini kısaca her şeyi bardağın dolu tarafında bakabileceğini öğretiyor. Grubun sadece bana değil başkalarınada sağladığı özellikleri görünce bu gruptan çıkasım gelmiyor adeta.

Reklam mı veriyorsun ?

Hayır. Gerçekten bu grubu sevdiğim ve sevilen insanları gördüğüm için herkese paylaşmak istiyorum ve bu sıcaklığın kaybolmamasını istiyorum. Hayalleriniz benim gibi ise bu grubu öneriyorum. Özellikle yeni blog yazarı arkadaşlar için. Vazgeçmeyin yazmaktan illa biri okur edasıyla yazmaya devam edin ki sizin de önünüze benim gibi fırsatlar çıksın. Ama dilersen sen de bu grupla başlayabilirsin.

Diğer yazıma ulaşmak için senin en sevdiğin paranın tarihine buradan bakabilirsin.

 

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir