Spread the love

Telekinezi, telepati, durugörü vb. psişik güçleri kullanmadan önce iç huzurun sağlanması önemlidir. Derin rahatlamadan sonra psişik güç daha etkili olmaktadır. Bunları yaptıktan sonra çalışmalarınız yeterli sonuç almadıysa eğer etkili bir yöntemi sizler için paylaşmak istiyorum. Bu yöntem kullandığım ve hemen hemen her gün yaptığım enerji çalışmasıdır. Bu yöntem harici Chi Gong enerji çalışmasını da uygulayabilirsiniz. Fakat Chi gong enerji çalışmasını bilmeyenler için bu çalışma faydalı olacağını düşünüyorum.

Psişik güç

Her psişik güç aslında birbirine benzer şekilde kullanılır. Hepsinin ortak noktası enerji kullanımıdır. Enerji kullanımını doğru bir şekilde kullanırsak etkili bir çalışma gerçekleştirebiliriz. Bu aynı zamanda enerjinin devamlılığını da gerektirir. Aramızda bu konuyu henüz bilmeyenler olabilir. O yüzden enerji çalışmasını temelden anlatacağım. Öncelikle enerjiyi psişik güç için kısa bir biçimde tanımlayalım. Enerji, psişik gücün ana damarını oluşturur. Enerji, canlılığımızı, özelliklerimizi aynı zamanda doğru şekilde kullanıldığında kontrol edilebilir ve yönlendirilebilir bir güçtür. Her canlı ve cansız maddenin kendine has titreşimi yani frekansı olduğu kabul edilir. Enerjinin parapsikolojide önemi oldukça büyüktür. Çünkü eğer enerji var olmasaydı, psişik güçlerin hiçbiri kullanılmaz olacaktı. Aslında her psişik güç kullanımında bir enerji akışı gerçekleşir. Enerji yönlendirilir, bu sayede nesneleri ve kişileri etkileyebiliriz. Kısacası enerji bizim için herşeydir. Bu kısmı anladığınızı varsayarak enerji çalışması ile ilgili deneyimleri paylaşıyorum.

Biraz sonra anlatacağım enerji çalışması bana Telekinezi, durugörü, Telepati, aerokinezi gibi uygulamalarda daha etkili ve çabuk sonuçlar almama katkı sağladı. Her birimiz Telekinezi gibi uygulamaları bir an önce yapıp hızlı sonuçlar almak istiyor. Fakat işler aslında bu kadar kolay değil. Telekinezi uygulaması olarak PsiWhell’i örnek gösterirsem eğer, bu çalışmayı ilk yaptığımda başardım. İlk seferinde kağıdı nasıl döndürdüğüme anlam veremedim. Heyecanlandım. Ondan sonraki denemelerimde bir türlü başarılı olamadım. Bir çoğumuz bu aşamaya geldikten sonra bırakmayı seçiyor. Bıraktıktan sonra da bir daha yapamıyor. Tekrar denediğinde olmuyor ve artık psişik güçlere inancını yitiriyor. Aslında bu gibi kişilerin ilk anda nesneye etki etme sebebi zihninde herhangi bir negatif duygu olmaması ve kendini serbest bırakmasından kaynaklanıyor. Bir de ikinci durum var. İkinci durumdaki kişi ise psişik güçlere başta inanmıyor, ilgi duyuyor o da PsiWhell veya PisBall yapmaya çalışıyor. Ama ilk seferinde başaramıyor. Sonra tekrar tekrar da yapsa bir türlü başarılı olamayacağını görüyor ve pes ediyor. Ve kendinde böyle bir gücün var olmadığına inanıyor bu olguya fantastik bir şeymiş gibi bakıyor. Bunlar olabilir gayet normal. Bunları bende yaşadım. Başlarda çok defa bıraktım. Başardığımı gördükten sonra devam ettim. Tabi ki bazen bırakmak zorunda olduğum günler yaşadım. Çünkü hepimizin kendine göre bir işi var. Bazen bu gibi şeylere vakit ayırmak gerçekten zor oluyor. Bazı günlerde de çok boş vaktimiz oluyor ama uğraşmak istemiyoruz. Bunlar olabilir siz yeter ki yılmayın. Eninde sonunda başarıyorsun. İnsanoğlunun isteyipte başaramayacağı hiç bir şey yok. Kendi sınırlarımızı aslında kendimiz koyuyoruz. Telekinezi gibi psişik güçlerde devamlılık gereklidir. Eğer bu alanda başarı sağlamak istiyorsanız, her gün bilinçaltınızı beslemeniz ve buna hazır olduğunu hissettirmelisiniz. Ancak bu noktadan sonra siz de yapabilirsiniz. Bu kısmı anladığınızı varsayarak yöntemimi anlatmaya geçiyorum.

UYGULAMA

Öncelikle rahat hissedeceğimiz bir mekan seçiyoruz. Tavsiyem bahçe, orman veya dağlık bir alan olması ya da hava alan bir yer seçin. Mekanımızı seçtikten sonra;

Adım 1 (rahatlama)

bulunduğunuz yerde ayakta dik bir konumda durun. Sonra kollarınızı iki yana açarak nefes alın. Nefes verirken kollarınızı kapatın. Bunu 5 defa tekrarlayın.

Adım 2 (arınma)

vücudunuzu dik bir konumda sabitleyin 1. adımda olduğu gibi. Gözlerinizi kapatın. Ellerinizi mide bolluğunda parmak uçlarınız değecek bir biçimde yakınlaştırın. Nefes alırken, elleriniz birleşmiş konumda başınızın üst kısım hizasına getirin. Nefesiniz derin olsun. Nefes alırken başınızın üzerine beyaz ışık girdiğini ve bu beyaz ışığın vücudunuzu temizlediğini hayal edin. Vücudunuzda kirli enerji olduğunu ve bu kirli enerjiyi beyaz ışığın yavaş yavaş temizlediğini hayal edin. Bunu nefes alırken beyaz ışığın girdiğini nefes verirken kirli enerjinizi vücudunuzdan attığını hayal edin. Bu nefes egzersizini minimum 5, maksimum 10 kez tekrarlayın.

Adım 3 (enerjiyi hissetme)

vücudunuzu dik bir konumda tutun bir önceki adımlarda olduğu gibi. Gözlerinizi kapatın. Vücudunuzun parmak uçlarından başınızın en son noktasına kadar akan enerjiyi hissedin. Gözlerini kapalı bir biçimde 30 saniye – 60 saniye kadar bu akan enerjiyi hayal edin. Hissetmeye çalışın. Zaten vücudunuzda akan enerjiyi bir şekilde hayal edeceksiniz. Sonra gözlerinizi açın.

Enerji çalışmamız işte bu kadardı. Gayet basit ve etkili bir uygulamadır. Bu uygulamayı her sabah yaptığımda hem kendimi daha rahat ve huzurlu hissediyorum hem de psişik güçlerde daha etkili sonuç alıyorum. Sormak istediğiniz sorularınız varsa çekinmeden yazın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Comments

comments

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here