Spread the love

Psişik güçler ile alakalı bir çok film yapılmıştır. Filmlerin aksine psişik güçler mümkün fakat zordur. Bu filmleri özellikle psişik güç kullanmak isteyen arkadaşlara özel olarak hazırladım. Bu filmleri izleyerek zihninizi telekinezi veya diğer psişik güçlere hazır hale getirebileceksiniz. Filmler bizi inanç kısmımızı aşmayı sağlayacak, böylece daha etkili ve hızlı bir biçimde psişik güç kullanabileceğiz. Telekinezi ve diğer psişik güçlerde bir diğer önemli husus, beynin bu aktivitelere hazır olmamasıdır. Bu tür filmleri izlediğinizde, beyniniz inanmaya başlayacak belkide en önemli husus olan imgeleme (hayal etme) kısmını filmler sayesinde kolaylaştıracaksınız. Telekinezi ve diğer psişik güçler konulu filmlerin bir çoğu korku türünde olduğunu farkettim. Bende içlerinden korku olmayan, beyin aktivitesini canlandıran, sizi korkutmayan aksine merak ettiren filmleri seçtim. Umarım seçmiş olduğum liste size faydalı olur. Haydi birlikte listeye göz atalım 🙂

1. JUMPER – ATLAYICI (2008)

Davey ve babası birlikte huzursuz ve mutsuz bir şekilde yaşamaktadır. Bir süre sonra kendinde ışınlanma gücünü fark eder. Işınlanma konusunun eğlenceli bir şekilde konu alan bu film, hayal dünyamızı geliştirmemize katkı sağlayabilir.

2. SİHİRBAZLAR ÇETESİ (2013)

Özellikle telepatik güçlerin, zihin okuma ve farklı sihir gösterilerini anlatan film, psişik güçler arasında en etkili en iyi filmler arasındadır. İzlemeyenlere kesinlikle tavsiye ettiğim filmler arasındadır.

3. DOĞAÜSTÜ

Bir partide bilinmeyen yere doğru giden 3 arkadaş mağaranın içinde gizemli taş fark edeceklerdir. Sonra gizemli taşa dokunduklarında bir önceki gün diğerine hiç benzemeyecek psişik güçler kazanacaklardır. Telekinezi ve levitasyonun konu aldığı film, psişik güçlerin nasıl kullanıldığını, kullanılacağını fantastik yoldan bize anlatmaktadır.

4. PUSH – DARBE

Telekinezi, telepati, durugörü, durubilir gibi bir çok psişik gücü kullanan bu film, gelecekte ölüceklerini anlayan grubun geleceği değiştirmeye çalıştıkları anlatılır. Psişik güçlerin yoğun olarak kullanıldığı bu film size imgeleme gücünüzü arttıracaktır.

5. LUCY

Beynin yüzde 100’ünü çalıştırdığı takdirde bir insanın neler yapabileceğini konu alan film, psişik güçlerin yoğun olarak kullanıldığı bir filmdir. İzlemeyenler varsa tavsiye ettiğim filmler arasındadır.

# Diğer psişik güç konulu filmleri görmek için detaylı olarak hazırladığım ‘Psişik güç filmleri‘ adlı içeriği de okumadan geçmeyin 🙂

Comments

comments

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here