Ruh ikizi : Yalnızca Onlar Bu büyüyü Taşır

Ruh İkizi

Ruh halinizi bulduğunuz kişinin gitmesine asla izin vermeyin…Gerçek Aşkın Karşısında Durabilir misin ki?? Ruh ikizleri; yalnızca onlar bu büyüyü taşır. Toprağa düşen yıldırım kadar nadir gelirler dünyaya. Ama bir araya gelip aşık olduklarında… İşte o zaman, toprak ikiye bölünür. Gökyüzü deryaya, derya ateşe hücum eder kargaşa yağar evrenin her bir köşesine, sel olur… Zarlar atılır, yıldızlar kesişir; ardından Poppy ve Noah düşürür toprağa o ilk kıvılcımı. Fakat o şey, iki büyülü ruhun karşısında durmaktadır, sanki görünmez bir duvar gibi. Felaket, kıyamet, ölüm; engelleyebilir mi kucaklaşmasını alaca karanlık ta gecenin? Hayatınızın önemli kararını alırken kendiniz mutlaka şu soruyu sorun. Hayatımı birleştireceğim kişi kaderimle hayatımı paylaşması için bağlı olduğum doğru kişi mi ? Yoksa beni asla tamamlayamayacak biriyle ilişkiye hemen razı olduğum kişi mi ? ..

Sanki Seni Yıllardır Tanıyorum

Gerçek aşkta zamanlama her şeydir. Ruh eşleri ikizlere benzer. Aralarında güçlü bir bağlantı ve enerji vardır. Ruhları her zaman uyum içerisindedir. Uzakta da olsa birbirlerini hissedebilirler ve hatta aynı hamleyi bile yapabilirler. Büyülü bir şekilde karşılaştığın kişi ,henüz kendini sana tanıtmadan ona karşı güçlü duygular beslemeye başlarsın. Bu ilk anda oluşan ve iç güdüsel olarak onun doğru kişi olduğunu sana empoze eder. Beyninde oluşan derin duygular onu yıllardır tanıyormuş hissi yaratırken, onsuz nefes alamayacağınıza kadar giden uzun bir süreç başlatır.

Ait Olma Hissi

Kendini her an ona aitmiş gibi hissederler. Belki karşı tarafa bunu anlatmak zor, anlatmak için hiçbir sözcüğün yetmediği derin ve kalıcı duygu hissederler. Birbirlerinin Zihnini okuyabilirler. Birbirlerine olan güvenleri , şiddetli duyguları, birbirlerine olan aradaki güçlü bağın çoğunlukla farkındadırlar. Her zaman ait hissederler.

Güvende Hissetme

Tüm korku, endişe ve kaygıların onun yanındayken kaybolması ve uzaklaştığın da sanki geri her şey onları huzursuz hissettirir. Ruh arkadaşlarının önemli bir özelliğidir bu. Eşi yanında yokken huzursuz, yalnız ve eksik hisseder. Ruh arkadaşları genellikle tanıdık bir his ve birbirlerinin etrafında bir rahatlık duygusu hissederler” dedi. “Birçok insan bu kişide rahatlamanın ve kendilerini savunmasız bırakmalarına izin vermenin daha kolay olduğunu söylüyor.”

Yakınlık

İlk günden beri birbirlerine karşı rahattırlar. Ruh eşleri var oluşlarının rahatlığı ile bağlanır birbirine. Gerçekliklerini birbirlerini yargılama korkusu olmadan yaşarlar.

Affetme

Ruh arkadaşları birbirlerinin hatalarını çok çabuk affederler. Karşıt doğaları nedeni ile kavgalara daha duyarlıdırlar. Cezaları çok kısa sürede iptal ederler. Çünkü zamanın onların aleyhine işlediğini ve geçen zamanı boşuna harcamak yerine birlikte daha çok şey yapma planları vardır. Birbirlerinden ayrı zaman geçiremezler.

Tamamlanmamış Duygular

Çiftin birin yapabildiği diğerinin asla anlamadığı bireysel farklar vardır. Mesela o sinirli, sen sakinsin. Yada o yemek yapabiliyor, sen yapamıyorsun o çok espirili senin yaptığına kimse gülmüyor :((( o dışa dönük, sen içine kapanık bir karakter sin tamamen zıt olan bu duygular, aslında ruh arkadaşınla seni bütünleyen ve birbirini tamamlayan bir tavırdır.

Ruh Arkadaşlığını Yanlış Algılama

Ruh arkadaşlığını her zaman aynı fikirde, her zaman aynı şeyleri düşünen, bir olgu olarak algılamayın. Fiziksel olarak ve yaşam koşulları mükemmel biçimde işlemez. İlişki de zorluklar çıkabilir, anlaşmazlıklar olabilir. Fakat bu onlar için onları bir arada tutan en zor zamanlarında en doğal benliklerine dönerek, onları birbirine iten en güçlü duygudur.

Ruh ikizi Birbirini Her konuda Tamamlıyor

Ruh eşiniz olmayan biri ile olduğunuzda ilişki konusunda güvensizsinizdir. Yanlış bir hamle yaptığınızda endişe duyarsınız. Bu durum ruh eşinizle aynı değildir. Hayatınızda ne olursa olsun birbirlerini her konuda tamamlamayı başarırlar ve sorunların birlikte üstesinden gelirler. Birbirlerine olan güvenleri onları daha güçlü karakterler yapar ve sorunların onları birbirine daha çok bağlandığına inanırlar.

Aynı Şeyleri İsteme

Farklı fikirleriniz olabilir ama temelde her zaman aynı fikir de sinizdir. Her şey hakkında aynı fikirde olmaya bilirsiniz ama reelde benzer yönleriniz çoğunlukta olmalıdır. Benzer fikirlere sahip olmanız ilişkide daha derin duygular yaşamanızı sağlar. Bu sayede birbirinize olan duygularınız daha derin seviyeye ulaşır.

Ruh ikizi Çocukça Ruhları Vardır

Heyecanlıdırlar, büyümek bilmeyen çocuk ruhları vardır. Özgürlüklerine düşkündürler. Her şeyi ruh eşleriyle birlikte yapmayı isterler ve her fırsatta keşfetmeyi severler. Yeni yerler tanımayı yada birlikte çizgi film seyretmeyi………. Onların tükenmek bilmeyen enerjileri ruhlarının da çocuk kalmasını sağlıyor. Daha mutlu ve doyurucu bir hayat sürdürmek insanın kendi elindedir. Doğru kişiyle doğru ilişkiyi yaşamak, hayatınıza anlam kazandırır. Tüm sevinç, mutluluk, sevgi ve aşkınızı sonsuz evrende özgürce yaşamanız dileği ile…

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir